SARA BERNER. Vävnad,"Mimers Brunn" Arvidssons textil , 1900/2000-tal.

264644. SARA BERNER. Vävnad,"Mimers Brunn" Arvidssons textil , 1900/2000-tal.

Textil i bomull, för upphängning på vägg.
Bredd exklusive träbrädor: 142, Höjd: 170 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 757