PINNSTOLAR, 3 st, 1960-tal.

PINNSTOLAR, 3 st, 1960-tal.
264614. PINNSTOLAR, 3 st, 1960-tal.

2 Stolar, "Nesto", Nässjö stolsfabrik Ab. Rygghöjder: 82,5 cm
Stol, mörk bets, Rygghöjd: 82 cm.

Ålders- och bruksslitage. Mindre färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 019