KRUS, keramik, Marian Zawadzki, Tilgmans Keramik, 1900-tal.

264494. KRUS, keramik, Marian Zawadzki, Tilgmans Keramik, 1900-tal.

Märkt undertill.
Höjd 19 cm.

Glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt undertill.
Höjd 19 cm.

Glasyrnagg.

Antal besök: 741