SALSSKÅP, 17/1800-tal.

264490. SALSSKÅP, 17/1800-tal.

2-delat, svängt krön. Uppfällbar klaff.
Invändigt med flertal små lådor.
Längd 108 cm
Bredd 51 cm
Höjd 197 cm.

Åldersslitage. Senare bemålning. Underliggande färg.
Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 108 cm
Bredd 51 cm
Höjd 197 cm.

Renoverat och kompletterat.

Antal besök: 814