SKÅLVAS, överfångsglas, märkt De Vez (Camille Tutré De Varreux), Cristallerie de Pantin, Paris, tidigt 1900-tal.

264487. SKÅLVAS, överfångsglas, märkt De Vez (Camille Tutré De Varreux), Cristallerie de Pantin, Paris, tidigt 1900-tal.

Dekor av landskap.
Längd ca 17 cm. Höjd ca 13 cm.

Slitage, repor, avlagringar. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av landskap.

Antal besök: 1 765