RENHORNSKNIV, KNIVSLIDA, samearbeten, tidigt 1900-tal.

264390. RENHORNSKNIV, KNIVSLIDA, samearbeten, tidigt 1900-tal.

Kniven daterad Minne 1926, längd 29 resp. 23,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 648