VÄGG/KLÄMLAMPA, "Glory", Sverige, 1930/40-tal.

264378. VÄGG/KLÄMLAMPA, "Glory", Sverige, 1930/40-tal.

Vitmetall, med ställbar arm. Höjd ca 43 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och bucklor.

Antal besök: 1 430