ERIK OLSON (1901-1986). "God Helg" komposition med Maria och Jesusbarnet 1927-28. Gouache och akvarell på papper.

264301. ERIK OLSON (1901-1986). "God Helg" komposition med Maria och Jesusbarnet 1927-28. Gouache och akvarell på papper.

Signerad Erik O. 14 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Erik O. 14 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 418