Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BRITTA HANSSON. Olja på duk, signerad B Hansson.
264247. BRITTA HANSSON. Olja på duk, signerad B Hansson.
Cirka 72 x 39 cm.
bucklig pannå.
Gör en kostnadsfri värdering!
Cirka 72 x 39 cm.
bucklig pannå.
Gomér & Andersson Linköping
2 151