BRITTA HANSSON. Olja på duk, signerad B Hansson.

264247. BRITTA HANSSON. Olja på duk, signerad B Hansson.

Cirka 72 x 39 cm.

bucklig pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 72 x 39 cm.

bucklig pannå.

Antal besök: 2 357