TYRA KLEEN. Olja på duk, signerad och daterad Roma 1901.

264201. TYRA KLEEN. Olja på duk, signerad och daterad Roma 1901.

Motiv med man.
36 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med man.
36 x 46 cm.

Antal besök: 4 579