GAVLAR, ett par, för trädgårdssoffa, Husqvarna, 1900-talets första hälft.

264158. GAVLAR, ett par, för trädgårdssoffa, Husqvarna, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 80 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 80 cm.

Skador.

Antal besök: 2 762