THOR LINDENEG. Parti tavlor, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 138/250 samt 180/250.

264146. THOR LINDENEG. Parti tavlor, färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 138/250 samt 180/250.

64x51 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x51 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 935