Keramikburk, JIE, Anita Nylund, Serie "Vår lilla stad", Höjd inklusive lock, 14 cm
Kanna, Höjd 20 cm
15 glas, Höjder 12 - 14 cm
Vas, Kosta Boda, Höjd 22 cm.
Åldersslitage. 2 glas med nagg.
Kanna, Höjd 20 cm
15 glas, Höjder 12 - 14 cm
Vas, Kosta Boda, Höjd 22 cm.