KERAMIK samt PORSLIN, 19 delar.

264098. KERAMIK samt PORSLIN, 19 delar.

Keramikburk, JIE, Anita Nylund, Serie "Vår lilla stad", Höjd inklusive lock, 14 cm
Kanna, Höjd 20 cm
15 glas, Höjder 12 - 14 cm
Vas, Kosta Boda, Höjd 22 cm.

Åldersslitage. 2 glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, Höjd 20 cm
15 glas, Höjder 12 - 14 cm
Vas, Kosta Boda, Höjd 22 cm.

Antal besök: 625