BLOMBORD, bambu, 1900-tal.

BLOMBORD, bambu, 1900-tal.
264040. BLOMBORD, bambu, 1900-tal.

Med glasskiva.
Höjd 45 cm.
Diameter 20 cm.

Bambu med sprickor/skador, glasskiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med glasskiva.
Höjd 45 cm.
Diameter 20 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 847