VAS, glas, Harrach Böhmen 1900-talets början. Signerad.

264024. VAS, glas, Harrach Böhmen 1900-talets början. Signerad.

Dekor i brunt överfång med etsad dekor av blommor mot gul fond. Höjd 32 cm.

Produktionsblåsor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Produktionsblåsor.

Antal besök: 775