BORDSUR, Amerikanskt, 18/1900-tal.

264011. BORDSUR, Amerikanskt, 18/1900-tal.

Fanerat fodral, Bredd: 23, Höjd: 32 cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 828