CHR. FREDRIK BECK. Olja på duk.Kyrkointeriör, signerad 1943.

26401. CHR. FREDRIK BECK. Olja på duk.Kyrkointeriör, signerad 1943.

67 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 51 cm.

Antal besök: 1 649