VAS, glas. Loetz 1920-30-tal. Signerad Loetz, Tjeckoslovakien.

263972. VAS, glas. Loetz 1920-30-tal. Signerad Loetz, Tjeckoslovakien.

Dekor i brunt överfång med etsad dekor av blommor och blad mot gul fond. Höjd 22 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 1 039