HYLLSYSTEM, stringmodell, delvis Nils Strining, 1900-tal.

263945. HYLLSYSTEM, stringmodell, delvis Nils Strining, 1900-tal.

Bestående av: 2 st skåpsektioner, tidningshylla, 4+2+3+2 hyllplan, 2+2+3+1 gavlar, hyllplanens längd 40 - 80 cm.

Slitage, märken, repor, fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 957