CHIFFONJE ek, 1800-/1900-tal.

CHIFFONJE ek, 1800-/1900-tal.
263874. CHIFFONJE ek, 1800-/1900-tal.

Träskuren dekor, mässingsbeslag, 4 lådor, ovansidan öppningsbar. Skrivklaffen låst, nyckel saknas.
Höjd 145, längd 113, bredd 56 cm.

Slitage, torrsprickor, nyckel saknas till skrivklaff.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 295