VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

263856. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Kannelyrer, mässingsbeslag, mässingshylsor på benen,mässingslister runt glaset, två hyllor, tygklädd invändigt. Höjd 130, längd 62, bredd 31 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 072