LEON NOEL. ”LITOGRAFI AV MADEMOISELLE DEJAZET”. Frankrike, omkring 1850.

263804. LEON NOEL. ”LITOGRAFI AV MADEMOISELLE DEJAZET”. Frankrike, omkring 1850.

Liten litografi från 1800-talets mitt (1850), signerad i stenen, inramad omkring 1940. Mått 21.5 x 26.5 cm.

Blad lätt rävad, ram minimalt skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 040