Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
JEAN-PIERRE SERRIER. Surrealistisk komposition. Färglitografi, e a., signerad.
26380. JEAN-PIERRE SERRIER. Surrealistisk komposition. Färglitografi, e a., signerad.
55x38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55x38 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 758