ANDERS OLSON. Olja på pannå, "Vinter vid Triangeln-Malmö", signerad A Olson 1940.

263703. ANDERS OLSON. Olja på pannå, "Vinter vid Triangeln-Malmö", signerad A Olson 1940.

53 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 43 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 129