BARSTOL, 1970-tal.

BARSTOL, 1970-tal.
2636851. BARSTOL, 1970-tal.

Material: målat & förkromat stål, textil platt tyg i orange.

Mått: H: 82 cm, D: 60 cm.

Åldersanpassat användningsvillkor, patina, fläckar, repor, skrubbsår.

Gör en kostnadsfri värdering!
2636851. BARSTOL, 1970-tal.

Mått: H: 82 cm, D: 60 cm.

Antal besök: 427