MATSKEDAR 6 st samt 13 KAFFESEKDAR, silver, 1900-tal. Ca 520 gram.

26365. MATSKEDAR 6 st samt 13 KAFFESEKDAR, silver, 1900-tal. Ca 520 gram.

Svensk spets. Längd 21 cm resp 11 cm.

Mindre slitage. Kaffeskedarna med monogrram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 364