GOLVUR, 17/1800-tal.

GOLVUR, 17/1800-tal.
263541. GOLVUR, 17/1800-tal.

Urtavla med latinsk text Sic volvitur aetas, höjd ca 215 cm.

Skador, renoverad, kompletterad.defekt pendel.

Gör en kostnadsfri värdering!
263541. GOLVUR, 17/1800-tal.

Antal besök: 3 695