KONSOLHYLLA, trä, 3 stycken, förgyllda, Italien, 1900-tal.

263534. KONSOLHYLLA, trä, 3 stycken, förgyllda, Italien, 1900-tal.

Höjd 25 respektive 21 cm.

Bruksslitage.
På den ena av de mindre hyllorna saknas del av ornamentet
strax under hyllplanet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 respektive 21 cm.

Bruksslitage.
strax under hyllplanet.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 896