SVENOLOV EHRÉN. "Vägen till Harry", träsnitt, numrerad 292/300, signerad och daterad, Svenolov Ehrén -87.

263530. SVENOLOV EHRÉN. "Vägen till Harry", träsnitt, numrerad 292/300, signerad och daterad, Svenolov Ehrén -87.

47 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 1 331