ALBIN AMELIN. färglitografi, Arbetare signerad, samt numrerad 152/310.

263523. ALBIN AMELIN. färglitografi, Arbetare signerad, samt numrerad 152/310.

56 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 75 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 290