MATSALSSKÅP i vitlackerat trä, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

263505. MATSALSSKÅP i vitlackerat trä, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Matsalsskåp i vitlackerat trä med dekor av blommor.
Överskåp med två dörrar och fyra flyttbara hyllplan.
Underskåp med två dörrar. Bakom den ena 4 mindre lådor. Bakom den andra ett hyllplan.
Höjd 174 cm.
Bredd 44 cm.
Längd 114 cm.
En nyckel medföljer (ej original).

Bruksslitage.
Färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 174 cm.
Bredd 44 cm.
Längd 114 cm.

Bruksslitage.
Färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 807