PALL, stomme i teak, 1900-talets mitt.

263432. PALL, stomme i teak, 1900-talets mitt.

Höjd 48 cm.
Längd 56 cm.
Bredd 40 cm.
Stoppad textilklädsel i grå/blått.

Bruksslitage.
Repor på benen.
Spricka i sargen.
Textilklädsel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.
Längd 56 cm.
Bredd 40 cm.

Bruksslitage.
Repor på benen.
Spricka i sargen.
Textilklädsel med slitage.

Antal besök: 3 209