PRAKTFAT, tenn, oidentifierad mästare, 1700/1800-tal.

263429. PRAKTFAT, tenn, oidentifierad mästare, 1700/1800-tal.

Diameter ca. 52 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Smärre bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 52 cm.

Antal besök: 892