GRYTA, malm, daterad 1660.

GRYTA, malm, daterad 1660.
263417. GRYTA, malm, daterad 1660.

Bär text. Längd ca. 26 cm.

Slitage, skador, lagningar. Fötter senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bär text. Längd ca. 26 cm.

Antal besök: 1 151