GUNNAR EKDAHL. Sydländskt gatumotiv, olja på duk, signerad G Ekdahl.

263412. GUNNAR EKDAHL. Sydländskt gatumotiv, olja på duk, signerad G Ekdahl.

77x99 cm.

Minimalt färgavfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

77x99 cm.

Minimalt färgavfall.

Antal besök: 1 784