263307. BESTICKSERVIS, nysilver, 52 delar. "Diplomat", formgivare Gustav Jansson, CG Hallberg, 1900-tal.
10 gafflar, längd 14.5 cm.
6 knivar, längd 18 cm.
10 skedar, längd 16 cm.
10 gafflar, längd 17.5 cm.
6 knivar, längd 20 cm.
10 skedar, längd 17 cm.
Repor, skador, slitage.