PARTI MÄSSING, 10 delar, 18/1900-tal.

263292. PARTI MÄSSING, 10 delar, 18/1900-tal.

Ljusstakar, ljushållare, mortel, ljussläckare. Skultuna bruk, Gusum med flera. Höjder mellan: 7 - 18,5 cm.

Ålders- och bruksslitage. Inskription finnes på ett par ljusstakar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 583