KOPPARBALJA, 18/1900-tal.

KOPPARBALJA, 18/1900-tal.
263162. KOPPARBALJA, 18/1900-tal.

Dubbelstämplad B E Österberg Horndal. Längd 56, bredd 46, höjd 19 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 681