JOHAN ARVALL. Rådjur vid sjö, olja på duk, signerad, 1900-tal.

263137. JOHAN ARVALL. Rådjur vid sjö, olja på duk, signerad, 1900-tal.

60,5 x 90 cm.

Johan Arvall (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

60,5 x 90 cm.

Johan Arvall (Född 1944)

Antal besök: 9 083