KRUS SAMT SKÅLAR, keramik, Höganäs, 1800/1900-tal.

263104. KRUS SAMT SKÅLAR, keramik, Höganäs, 1800/1900-tal.

Höjd 6-10 cm.

En korg med fotnagg och bottenslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-10 cm.

Antal besök: 536