BERTIL NORELL. "Rymdskådare". Olja på duk, signerad.

263090. BERTIL NORELL. "Rymdskådare". Olja på duk, signerad.

125 x 150 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

125 x 150 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 4 768