SKÅL, Tore Eldh, SNUSDOSA samt POKAL, silver 1900-tal, totalvikt ca 260 gram.

263060. SKÅL, Tore Eldh, SNUSDOSA samt POKAL, silver 1900-tal, totalvikt ca 260 gram.

Skål diameter 11 cm, höjd pokal 12,5 cm, längd dosa 7,5 cm.

Gravyr på pokal och dosa, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 501