7 bägare, silver 17-1900-tal, totalvikt ca 290 gram.

263051. 7 bägare, silver 17-1900-tal, totalvikt ca 290 gram.

Höjd 5-10 cm. Större bägare tillverkad av Henrik Nourin, Norrköping 1739.

Repor, bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, bucklor och slitage.

Antal besök: 752