FÅTÖLJ, "Karlstad", IKEA.

FÅTÖLJ, "Karlstad", IKEA.
2630309. FÅTÖLJ, "Karlstad", IKEA.

Helstoppad, klädd i orange tyg. Snurrbar fyrdelad aluminiumfot. Höjd 110, sitthöjd c:a 46 cm.

Bruksslitage, stoppningen med smärre tryckskador. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 349