SOFFA, samt fåtölj, skinn, Lani, Malmö, 1900-talets andra hälft.

263025. SOFFA, samt fåtölj, skinn, Lani, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Klädsel av skinn. Lösa plymåer i rygg och sits. Etikettmärkt.
Soffa längd 190 cm
Fåtölj längd 78 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa längd 190 cm
Fåtölj längd 78 cm.

Slitage, repor och märken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 589