2629763. CHANEL, handväska "Timeless Classic Maxi Flap", 2022.
Quiltat svart lammskinn, lås i form av CC-logo i vitmetall, flätad axelrem. Vinrött foder av skinn, märkt Chanel Paris.
Id-kort (Carte D'authenticité) märkt LCETTNT7, garanti t.o.m. 2027-02-15.
Dustbag samt box medföljer liksom shopping bag från inköpstillfället.
Fåtal repor undertill, minimalt slitage. Inköpt 2022-02-15, använd ett fåtal tillfällen.