FAT, silver, 472,6 gram.

FAT, silver, 472,6 gram.
262976. FAT, silver, 472,6 gram.

Stämplat GAB kattfot s Z9.
Diameter 27,5 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Gravyr på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat GAB kattfot s Z9.
Diameter 27,5 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Gravyr på undersidan.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 763