FIOL med STRÅKE, märkt Mirecourt.

262970. FIOL med STRÅKE, märkt Mirecourt.

Längd ca 60 cm. väska "Ramona" medföljer.

Slitage, repor och märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 099