PEGE HANSSON. 2 st. Växter, olja på duk, signerade samt daterade a tergo 01.

262922. PEGE HANSSON. 2 st. Växter, olja på duk, signerade samt daterade a tergo 01.

Ca 22 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22 x 27 cm.

Antal besök: 1 788