BALI FRISTEDT. "Fantasi o verklighet i kärlek", olja på duk, signerad samt daterad 1981.

262920. BALI FRISTEDT. "Fantasi o verklighet i kärlek", olja på duk, signerad samt daterad 1981.

Ca 68 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 68 x 58 cm.

Antal besök: 2 964